GW INSTEK GDS-1000A-U Series
Harga :
CALL
Merk :
GW- Instek
Pengiriman :
3 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
81 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
  • 150/100/70MHz Bandwidths
    1GSa/s Real-Time Sample Rates Maximum, 25GSa/s Equivalent-Time
    2Mega Points Record Length
    2mV~10V Vertical Scale
    1ns~50s Horizontal Range
    Up to 27 Automatic Measurements
    5.7" TFT LCD Display
    USB Host and Device Interface Supported
    Go/NoGo Function
    Data Logger
    Limited Lifetime Warranty
Permintaan Penawaran
THINKCAR THINKSAFE Professional Obd2 Bluetooth Obd2 Scanner Car Scanner Odb2 Car Diagnostic Tool
Rp. 760.000
iPhone 12 PROMAX 128GB/256GB GOOD CONDITION LIKE NEW Iphone Live Streaming Tiktok Shopee BERGARANSI
Rp. 5.400.000
ANCEL Car Spark Plug Busi Mobil Tester Ignition System Tester 220V 110V Automotive Diagnostic Tool Double Hole Analyzer