SANWA DCL3000R
Harga :
CALL
Merk :
SANWA
Pengiriman :
3 hari sejak pembayaran
Lokasi :
Jawa Barat - Bekasi
Dilihat :
100 Kali
Update Terakhir :
Detail Produk
 Basic Features
■ Flexibility facilitating conductor clamping even in narrow space
■ AC current measurable max. 3000A
■ True RMS
■ Data hold, Max/Min value hold
■ Backlight
Sampling rate : approx. 2 times / sec.
Safety
 IEC61010 CAT.IV 600V
Specification
仕様
Permintaan Penawaran
Smart TV Android 43 inch LED 4K UHD Android TV WIFI Televisi Youtube/Netflix VGA/USB/AV/HDML 5 tahun garansi
Rp. 2.599.000
Lenovo PC IdeaCentre AIO 3i 22IAP7 Intel Core i3 1215U DOS 8GB 256GB SSD 21.5" FHD IPS 72% NTSC Antiglare Integrated HD720p WiFi5 Lenovo Official Store
Rp. 7.350.000
Samsung Galaxy A36 5G 8/256GB Awesome Black White 6,7 inch Snapdragon 6 Gen3 Samsung Official Store